10
Gebaseerd op 2 beoordelingen

บ้านอนัตตา

บ้านอนัตตา Chiang Mai appartement ligt op 10-minuten rijden van Wat Pa Lan en biedt privéparkeren voor degenen die met de auto reizen. Binnen 7 km van deze accommodatie bij particulieren vindt u het Mae Wang National Park.

Dit appartement bevindt zich ook op 15 minuten met de auto van Wat Umong.

Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger, een badmuts en handdoeken in de badkamer.

Bij บ้านอนัตตา appartement kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een kitchenette, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. Het is binnen 15 km van het treinstation Chiang Mai gelegen. De aanwezigheid van fietsen zorgt voor een op fitness gericht verblijf.

Boek บ้านอนัตตา Chiang Mai

General information

Contact information

วัดศรีทรายมูล บ้านอนัตตา, Chiang Mai, Thailand;

Reserveringen voor บ้านอนัตตา beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van บ้านอนัตตา is niet beschikbaar op onze site, als u บ้านอนัตตา wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

บ้านอนัตตา Locatie

 วัดศรีทรายมูล บ้านอนัตตา, Chiang Mai, Thailand

บ้านอนัตตา Accommodatie bij particulieren Deals

10 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 2 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

Airconditioning

Huisdieren toegestaan

บ้านอนัตตา Voorzieningen

  • Algemeen

    Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Beveiliging
  • Eten

    Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek
  • บ้านอนัตตา Gastenservice

    Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Autoverhuur
  • Kamervoorzieningen

    Airconditioning
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Terras
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Vloerbedekking

Aanbiedingen van บ้านอนัตตา

Kamers